Moja pasja piłka nożna

Od dwudziestu lat prowadzę biznes i wiem, jak trudno coś zbudować tak, by było dobre i trwałe. By działać na rynku, trzeba posiadać katalog reguł.  Zasady, jeżeli są etyczne, chronią przed bankructwem i wyrządzaniem krzywdy. Moje zasady czerpię od lat ze sportu. Fair play można stosować zarówno w czasie meczu, jak i w czasie negocjacji. Poszanowanie przeciwnika w meczu jest tym samym, co poszanowanie partnera biznesowego.

Tego nauczyła mnie PIŁKA NOŻNA i tego się trzymam.

Mam trzy piłkarskie sympatie. Nie wiem, którą kocham najbardziej, bo to jakby zapytać ojca, które dziecko kocha bardziej. Po prostu są trzy i każda jest na swój sposób piękna.

FC Barcelona

FC Barcelona, Duma Katalonii to dziś najbardziej rozpoznawalny klub piłkarski z Katalonii. Jednak nie założył jej ani Katalończyk, ani nawet Hiszpan. Ojcem FC Barcelony był Szwajcar, Joan Gamper, który zapewne nie zdawał sobie sprawy z tego jak potężna będzie niegdyś Barça.

http://www.fcbarca.com/

Wisła Kraków S.A.

 Na Błoniach w 1906 odbył się pierwszy oficjalny „Turniej Jesienny”, którego organizatorem i prowadzącym był dr Tadeusz Konczyński. W rozgrywkach grupowych uczestniczyło 16 drużyn piłkarskich z krakowskich szkół gimnazjalnych, w części wyposażonych w komplety strojów sportowych ofiarowanych przez organizatora. Tak się zaczęło.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/

LKS Polonia Poraj

Utworzony został w dniu 11 lipca 1977r. W dniu zapisu zgłosiło się 19 chętnych w wieku od 17 do 25 lat Aby rozpocząć swą działalność Urząd Gminy w Poraju przyznał kwotę 30 tyś.złotych na zakup niezbędnego sprzętu i odzieży dla graczy. Naczelnikiem Gminy był mgr Płaczkowski. Okres 3 -ch tygodni wystarczył do zaopatrzenia przyszłych piłkarzy w niezbędne minimum posiadania.

http://www.polonia-poraj.pl/