Eltom Sp. z o.o. Sp.K.

Eltom od dwudziestu lat specjalizuje się w obsłudze firm rynku transportu szynowego, energetyki i drogownictwa. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa pozwala zapewnić naszym Klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Zapewniamy kompleksową obsługę. Nasze działania cechuje rzetelność, profesjonalizm, skuteczność i indywidualne podejście do klienta.

Indywidualne podejście

Wiemy, że każdy nasz klient to inna filozofia biznesu. Firma to ludzie i organizacja dlatego dokładamy najwyższej staranności by nasze usługi i sposób ich realizacji były idealnie dopasowane do struktury, potrzeb i przyzwyczajeń. Nasi pracownicy na bieżąco korygują i dopasowują model współpracy.

Kompleksowość

Nasi klienci realizują przedsięwzięcia biznesowe wymagające kompleksowej dostawy towaru i usług zgodnie z harmonogramem realizowanego kontraktu.  Wiemy, że określona ilość towaru musi być dostarczona w wyznaczone miejsce  w zadanym czasie.

Jakość

Wszystkie usługi i towary podlegają naszej wewnętrznej procedurze jakościowej. Oprócz wewnętrznej kontroli jakości oferujemy certyfikaty i dopuszczenia dla towarów jakie są produkowane przez naszych kontrahentów. Nasz towar jest zawsze legalny i certyfikowany.

Mamy wieloletnią praktykę i wypracowaną filozofię widzenia rynku.

Nasze działania cechuje:

Rzetelność

Dostarczamy towar i usługi według naszego wewnętrznego systemu jakości opartego na normie ISO. Zawsze transparentnie i uczciwie. Nasi pracownicy dbają o stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych co przekłada się na ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług.

Kreatywność

Nasze działania biznesowe cechuje stała dbałość o rozwój. Unikamy schematyczności. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na propozycję rozwiązań innowacyjnych. Staramy się poszukiwać i proponować tylko takie procesy biznesowe, które podnoszą jakość i skuteczność.

Profesjonalizm

Mamy doświadczenie. Obsługujemy branżę kolejową, hutniczą, energetyczna i drogową już ponad dwadzieścia lat. Ten czas to stale rozwijana wiedza i doświadczenie. To co wiemy i czego się nauczyliśmy wdrażamy na bieżąco. Rozwijając z nami swój biznes klient otrzymuje nasze know how.

Skuteczność

W naszym biznesie słowa: nie ma i nie dostarczymy na czas, nie mają racji bytu. Jeżeli klient złożył zamówienie, to ma pewność że dostanie towar i usługę zawsze według zapisanych w ofercie parametrów.

Eltom w skrócie

Liczby charakteryzujące nasza organizację

0
lat działalności
0
branże
0
pracowników
0
stałych klientów